Benisilin Nedir?

Vücudun bazı yerlerinde sonradan çıkan ya da doğuştan olan, kökü olmayan çıkıntılı küçük deri parçalarıdır. Et beni çıkmasının sebepleri vardır. Vücut direncinin düşük olması, ani kilo kaybı ya da fazla kilolu olmak, stres, hormon hastalıkları, menapoz gibi. Sonradan çıkan et benleri ise genellikle vücudun çok terleyen bölgelerinde,sürtünmenin oluştuğu bölgelerde yüz, göz kapaklarında , sırt veya göğüs altında ortaya çıkmaktadır. Görülen bölgelerde çıkan et benleri genelde kahverengi veya siyah renklerde, pirinç tanesi büyüklüğündedir.Doğuştan var olan benlerde ise zaman içerisinde büyüme gözlenebilir. Et benleri yeni çıkıyorsa çıkma sürecinde güneşle teması engellenmelidir

Et benlerinin genellikle belirgin bir zararı yoktur. Fakat birçok insan estetik açıdan et benlerinden rahatsızlık duyar ve kurtulmak ister. Et benlerinden kurtulmanın tıbbi birkaç yöntemi vardır. Enjekte ile kesme yöntemi, ameliyatla et beni aldırma, buharlaştırma yöntemi, radyo frekans yöntemi, dondurma yöntemi, lazer tedavisi yöntemleridir.Bunlar operasyon gerektirmeleri sebebiyle genelde ürkütücüdür.Ayrıca halk arasında yaygın olarak yapılan bir yanlış olan küçük et benlerini evde ip ile bağlayıp koparmaya çalışmak asla sağlıklı bir yöntem değildir. Enfeksiyon oluşmasına yol açabilir ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Benisilin Nasıl Kullanılır ?

1 adet 1,5 mL’dir. Günde 1 kez kulak çubuğu yardımıyla et beninizin üzerine uygulayınız. Benisilin et benlerinizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.


Benisilin Türkiye
Benisilin Satın Al

Benisilin Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Benisilin | Benisilin Nedir - RSS - Google Sitemap
Benisilin Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden benisilinsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax dr piton seti yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor stag 9000 sprey ferolle parfüm orjin krem