Benisilin, cildimizde oluşan benler için üretilmiştir. Ben cilde rengini veren pigmentelin küme halinde bir araya gelerek oluşturduğu koyu kahverengi lekelerden ibarettir. Kimisi sadece renk olarak belli olurken kimisi de kendisini et ben olarak ortaya çıkarmaktadır. Cilt üzerinde oldukça rahatsız edici olan benlerinizi yokmuş gibi hayal ettiniz mi? Artık hayallerinizde kalmayacak sizlerde tercihleriniz arasına benisilini yerleştirebilirsiniz.

benli_kadin
Benisilin Kullanımı; Gün içerisinde sadece 1 kere benlerin üzerine kulak çöpünün yardımı ile çok az miktarda sürmeniz yeterlidir. 1 adet ise sadece 1,5 ml’dir.

Benisilin Sipariş Ver

Benisilin Türkiye
Benisilin Satın Al

Benisilin Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Benisilin | Benisilin Nedir - RSS - Google Sitemap
Benisilin Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden benisilinsiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax dr piton seti yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor stag 9000 sprey ferolle parfüm orjin krem